GLAZ BUD

Salon sprzedaży GLAZ-BUD to wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi, gdzie na 1600 metrach kwadratowych prezentujemy najwyższej jakości produkty.Naszą przygodę z designem rozpoczęliśmy ponad 20 lat temu od łazienek. Przez te lata udało nam się stworzyć miejsce, w którym Państwo kompleksowo urządzą wnętrza. Zajmujemy się projektowaniem łazienek i kuchni, nasi handlowcy zawsze służą pomocą przy doborze odpowiedniego wyposażenia. Od lat współpracujemy także z architektami co pozwala nam dotrzeć do coraz szerszej grupy klientów.

KUCHNIE

W swojej ofercie mamy płytki w wielu wzorach i rozmiarach, ceramikę i armaturę wiodących niemieckich i włoskich producentów. Na dwóch piętrach stworzyliśmy studio mebli kuchennych niemieckiego BAUFORMATU i włoskiego LUBE. U nas znajdą Państwo niezbędne elementy do wyposażenia kuchni. Jesteśmy jedynym w Łodzi mono studiem Boscha i Siemensa przez co mamy konkurencyjne ceny.

MEBLE

Kolejny filar naszej działalności to meble, wyjątkowe i funkcjonalne, których bogata kolorystyka i forma sprosta nawet najbardziej wysublimowanym oczekiwaniom. Jeśli chcą Państwo urządzić swój ogród to zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Musola, Plust i Cana.

DOM

W asortymencie mamy także oświetlenie wewnętrzne i zewnętrze wielu firm, drzwi firm Interdoor, Asilo i Leon, farby Benjamin Moore, tynki Novacolor, a także porcelanę stołową Villeroy&Boch, drobne AGD firmy Smeg i Kitchenaid oraz garnki i akcesoria niemieckiej marki WMF.

Zacznij wpisywać szukaną frazę

Koszyk